facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

Współpraca

Strategia firmy Pierre Fabre Oral Care ma na celu utrzymanie tradycji firmy jako laboratorium farmaceutycznego: poszukujemy rozwiązania medycznego każdego problemu dotyczącego zdrowia jamy ustnej. W tym zakresie firma Pierre Fabre Oral Care wspiera chirurgów stomatologów i farmaceutów na całym świecie.

Bliska współpraca z chirurgami stomatologami

Aby nieustannie zaspokajać potrzeby i wymagania konsumentów, firma Pierre Fabre Oral Care czerpie z fachowej wiedzy profesjonalistów, aby móc opracowywać niezawodne, bezpieczne produkty spełniające ich oczekiwania. Jest to możliwe dzięki konsekwentnemu wsłuchiwaniu się w zalecenia ekspertów służby zdrowia oraz dzięki grupom roboczym złożonym z chirurgów stomatologów i farmaceutów i działającym w ramach przedsiębiorstwa Pierre Fabre Oral Care.
Firma Pierre Fabre Oral Care wspiera również chirurgów stomatologów w zapewnianiu leczenia oraz w przekazywaniu wiedzy pacjentom, oferując im np. narzędzia dostosowane do ich potrzeb.

Wsparcie dla chirurgów stomatologów w zakresie obaw związanych z leczeniem stomatologicznym

Chirurdzy stomatolodzy na co dzień często muszą sobie radzić z pacjentami obawiającymi się zabiegów stomatologicznych.
Laboratorium Pierre Fabre Oral Care postanowiło zapewnić wsparcie w tej dziedzinie poprzez opracowanie programu szkoleń i edukacji, aby chirurdzy stomatolodzy byli w stanie łatwiej rozpoznawać pacjentów borykających się z takim problemem, ocenić nasilenie obaw i zaoferować optymalną metodę leczenia.

Silne zaangażowanie na rzecz badań naukowych w zakresie zdrowia jamy ustnej

W ramach bliskiej współpracy z pracownikami służby zdrowia firma Pierre Fabre Oral Care wspólnie ze stowarzyszeniami naukowymi pracuje na rzecz ułatwienia dostępu do informacji i danych naukowych.
To zaangażowanie pozwoliło nawiązać ścisłe kontakty z wieloma specjalistycznymi stowarzyszeniami w celu promowania badań naukowych z zakresu zdrowia jamy ustnej:

  • SFPIO (Francuskie Stowarzyszenie Periodontologii i Implantologii Stomatologicznej),
  • IFRO (Francuski Instytut Badań Stomatologicznych),
  • CNEP (Francuska Narodowa Uczelnia dla Nauczycieli Periodontologii),
  • SFOP (Francuskie Stowarzyszenie Stomatologii Dziecięcej),
  • FDI (Światowa Federacja Dentystyczna),
  • IFDH (Międzynarodowa Federacja Higienistów Dentystycznych).

Inwestycje naukowe firmy Pierre Fabre Oral Care przybierają również postać ścisłej współpracy z uczelniami i stowarzyszeniami chirurgów stomatologów we Francji i za granicą.

Zaangażowanie na rzecz dialogu naukowego

Laboratorium Pierre Fabre Oral Care, jako aktywny gracz w sektorze zdrowia jamy ustnej, bierze udział w seminariach i konferencjach naukowych z zakresu pielęgnacji jamy ustnej we Francji i za granicą, np.:

  • coroczna konferencja ADF (Francuskiego Stowarzyszenia Stomatologicznego),
  • konferencja EFP (Europejskiej Federacji Periodontologii): EURO PERIO
  • konferencja FDI (Światowej Federacji Dentystycznej)
  • konferencja IFDH (Międzynarodowej Federacji Higienistów Dentystycznych): ISDH

Codzienne wsparcie dla farmaceutów

Sprzedaż produktów firmy Pierre Fabre Oral Care na rynku opiera się wyłącznie o zalecenia i rekomendacje pracowników służby zdrowia. W związku z tym laboratorium postanowiło sprzedawać wszystkie produkty Pierre Fabre Oral Care wyłącznie w aptekach i drogeriach.
Dzięki temu laboratorium może przekazywać szczegółowe dane techniczne dotyczące swoich produktów oraz ogólnie pojętej higieny jamy ustnej za pośrednictwem farmaceutów. W ten sposób firma Pierre Fabre Oral Care wspiera farmaceutów w przekazywaniu zaleceń oraz w sprzedaży produktów stomatologicznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb konsumentów.
Firma Pierre Fabre Oral Care współpracuje również z farmaceutami w zakresie promocji i szkoleń. Laboratorium pomaga farmaceutom poprzez opracowywanie programów edukacyjnych dotyczących higieny jamy ustnej, skierowanych zwłaszcza do dzieci i szkół.