facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

Mój program Wrażliwe zęby

Przy wrażliwych zębach konieczna jest delikatność w regularnej higienie jamy ustnej, tak by chronić szkliwo przed mechanicznym starciem jak również przed kwasami produkowanymi przez płytkę nazębną.

1Łagodna pasta do ochrony szkliwa

ELGYDIUM Sensitive to łagodna pasta do zębów w postaci żelu o niskiej ścieralności, chroniąca powierzchnię wrażliwych zębów. Przy regularnym użytkowaniu pasta pomaga zmniejszyć nadwrażliwość zębów przez stymulowanie remineralizacji szkliwa.

KOSMETYKI

ELGYDIUM SENSITIVE pasta do zębów w postaci żelu zawiera fluorinol

2Ultra-miękka szczoteczka do zębów

ELGYDIUM CLINIC 15/100 to ultra miękka szczoteczka do zębów, która czyści wrażliwe zęby i odsłonięte szyjki zębowe dokładnie i delikatnie. Jej gładkie włosie jest przystosowane do nieagresywnego szczotkowania, które jest delikatne dla szkliwa.

AKCESORIA

ELGYDIUM CLINIC 15/100 szczoteczka kliniczna ultra miękka

3Płyn do płukania jamy ustnej z fluorem

ELGYDIUM Ochrona szkliwa - płyn do płukania jamy ustnej z fluorem pomaga wzmocnić szkliwo zębów. Jest polecany komplementarnie w połączeniu z pastą, do pielęgnacji miejsc trudno dostępnych dla szczoteczki do zębów (przestrzenie międzyzębowe, szyjki zębowe, zęby pod aparatem ortodontycznym).

KOSMETYKI

ELGYDIUM Ochrona szkliwa płyn do płukania jamy ustnej z fluorem