facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

Mój program Wrażliwe dziąsła

Wrażliwe dziąsła wymagają delikatnej pielęgnacji i nieskazitelnej higieny jamy ustnej, aby uniknąć próchnicy zębów. Dowiedz się, jak dbać o dziąsła podczas walki z bakteriami, które powodują powstawanie płytki nazębnej.

1Pasta do zębów na wrażliwe dziąsła

Pasta do zębów ELGYDIUM NA PODRAŻNIONE DZIĄSŁA jest przeznaczona dla osób cierpiących z powodu podrażnionych i wrażliwych dziąseł.

KOSMETYKI

ELGYDIUM PASTA NA PODRAŻNIONE DZIĄSŁA

2Ultra miękka szczoteczka

ELGYDIUM CLINIC 15/100 to szczoteczka kliniczna ultra miękka stworzona do stopniowego powrotu do normalnej pielęgnacji zębów po zabiegach operacyjnych. Jako że włókna tej szczoteczki są wyjątkowo miękkie, nadaje się ona zwłaszcza dla osób o nadwrażliwych dziąsłach.

AKCESORIA

ELGYDIUM CLINIC 15/100 szczoteczka kliniczna ultra miękka

3Nić dentystyczna z chlorheksydyną

Nić dentystyczna ELGYDIUM CLINIC z chlorheksydyną to delikatna, woskowana, bezsmakowa nić dentystyczna nasączona chlorheksydyną.

AKCESORIA

ELGYDIUM CLINIC nić dentystyczna z chlorheksydyną