facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

Mój program Ochrona przed próchnicą dla starszych dzieci (w wieku od 7 do 12 lat)

Ochrona pierwszych zębów stałych dzieci przed próchnicą jest niezbędna, aby mieć zdrowe zęby przez całe życie. Zdrowe nawyki wpajane od wczesnej młodości należy podtrzymywać.

1Dostosowana szczoteczka

Szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat ELGYDIUM Junior została opracowana z myślą o pierwszych zębach stałych. Perfekcyjnie zaokrąglone włókna szczoteczki łagodnie czyszczą zęby i dziąsła dzieci. Faliste wykończenie ułatwia czyszczenie przestrzeni międzyzębowych.

AKCESORIA

ELGYDIUM JUNIOR szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku 7-12 lat

2Pasta do zębów z odpowiednią dawką fluoru

Pasta do zębów w postaci żelu ELGYDIUM JUNIOR dla dzieci 7-12 lat o smaku gumy balonowej (Bubble) przeznaczona jest dla dzieci między siódmym a dwunastym rokiem życia. Ma smak gumy do żucia Bubble i zawiera 1000 ppm fluoru, co jest dawką odpowiednią dla dzieci w tym wieku, żeby chronić pierwsze zęby stałe przed kwasami powodującymi próchnicę.

KOSMETYKI

ELGYDIUM JUNIOR przeciwpróchnicowa pasta do zębów dla dzieci 7-12 lat o smaku gumy balonowej

3Płyn do płukania jamy ustnej do trudno dostępnych miejsc

ELGYDIUM Junior - ochrona szkliwa - przeciwpróchnicowy płyn do płukania jamy ustnej z dodatkiem fluoru opracowany specjalnie z myślą o dzieciach w wieku od siedmiu lat. Jest polecany w połączeniu ze szczotkowaniem dla zwiększonej ochrony przed próchnicą.

KOSMETYKI

ELGYDIUM EMOJI JUNIOR płyn do płukania jamy ustnej