facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

Mój program Zapobieganie próchnicy u dorosłych

U osób dorosłych można zapobiegać próchnicy zębów poprzez wzmocnienie szkliwa za pomocą fluoru, a także poprzez dobrą higienę jamy ustnej, tak aby zahamować narastanie płytki nazębnej na zębach i między zębami.

1Pasta do zębów wzmacniająca szkliwo

Pasta do zębów ELGYDIUM Przeciwpróchnicowa została stworzona w celu zapewnienia skutecznej ochrony przeciwko kwasom przyczyniającym się do próchnicy. Ma smak miętowy i zawiera 1350 ppm fluoru oraz syliglikol, który sprzyja wiązaniu fluoru na powierzchni zęba.

KOSMETYKI

ELGYDIUM PRZECIWPRÓCHNICOWA pasta do zębów

2Szczoteczka do zębów do bardzo dokładnego czyszczenia

Szczoteczka do zębów ELGYDIUM Diffusion to rewolucyjna technologia umożliwiająca wielokierunkowe ułożenie włókiem i perfekcyjne zaokrąglenie, która zapewnia łagodną pielęgnację zębów oraz dziąseł. Doskonały kształt umożliwia dokładne czyszczenie nawet w miejscach trudno dostępnych.

AKCESORIA

ELGYDIUM DIFFUSION szczoteczka do zębów

3Elgydium- Ochrona szkliwa - płyn do płukania jamy ustnej z fluorem Płyn do płukania jamy ustnej

ELGYDIUM Ochrona szkliwa - płyn do płukania jamy ustnej z fluorem jest gotową do stosowania płukanką, która chroni zęby przed próchnicą oraz zmniejsza nadwrażliwość zębów. Płyn przeznaczony jest do pielęgnacji miejsc trudno dostępnych dla szczoteczki do zębów (przestrzenie międzyzębowe, szyjki zębowe, zęby pod aparatem ortodontycznym).

KOSMETYKI

ELGYDIUM Ochrona szkliwa płyn do płukania jamy ustnej z fluorem

4Nić dentystyczna z fluorem

Nić dentystyczna ELGYDIUM CLINIC z fluorem to nasączona fluorem nić o miętowym smaku. Regularne stosowanie nici dentystycznych zapobiega próchnicy i powstawaniu płytki nazębnej. Pielęgnacja przestrzeni międzyzębowej jest szczególnie ważna dla osób z odsłoniętymi szyjkami zębowymi.

AKCESORIA

ELGYDIUM CLINIC nić dentystyczna z fluorem