facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

Mój program Podrażnione dziąsła

Podrażnienia dziąseł są częstym problemem i powodują dyskomfort, który czasem utrudnia właściwą pielęgnacje zębów. Istnieją specjalnie stworzone rozwiązania techniczne, które łagodzą podrażnienia i zwalczają bakterie powodujące problemy z dziąsłami.

1Pasta do zębów łagodząca podrażnione dziąsła

ELGYDIUM NA PODRAŻNIONE DZIĄSŁA to łagodząca pasta do zębów do podrażnionych dziąseł, sprawiająca, że szczotkowanie jest znowu komfortowe.

KOSMETYKI

ELGYDIUM PASTA NA PODRAŻNIONE DZIĄSŁA

2Ultra miękka Szczoteczka do zębów

ELGYDIUM CLINIC 15/100 to ultra miękka szczoteczka do zębów zaprojektowana specjalnie na potrzeby stopniowego powrotu do normalnego sposobu mycia zębów po zabiegu chirurgicznym jamy ustnej.

AKCESORIA

ELGYDIUM CLINIC 15/100 szczoteczka kliniczna ultra miękka

3Łagodzący płyn antybakteryjny Płyn do płukania jamy ustnej

ELUDRILCLASSIC płyn do płukania jamy ustnej o unikalnej formule, który działa antyseptycznie i łagodzi drobne zranienia w ustach oraz podrażnione dziąsła.

Zawiera dwa różne składniki antybakteryjne zwalczające bakterie w płytce nazębnej i zapobiegające pogorszeniu problemów z dziąsłami. 

KOSMETYKI

ELUDRIL CLASSIC

4Szczoteczki międzyzębowe szczoteczki

Szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych ELGYDIUM CLINIC MONO COMPACT zostały stworzone do efektywnego usuwania płytki nazębnej nagromadzonej między zębami. Są dostępne w sześciu wielkościach, tak żeby dopasować je do różnych przestrzeni międzyzębowych.

AKCESORIA

SZCZOTECZKI ELGYDIUM CLINIC MONO COMPACT DO PRZESTRZENI MIĘDZYZĘBOWYCH