facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

EludrilCARE ułatwia zachowanie zdrowych dziąseł każdego dnia.

Opublikowano 08/03/2019

EludrilCARE to nowy płyn dostępny w aptekach, zawierający połączenie substancji znanych ze swoich właściwości przeciwbakteryjnych, które ograniczają gromadzenie się płytki nazębnej. Codzienne stosowanie płynu EludrilCARE prowadzi do poprawy stanu zdrowia dziąseł i ogólnego poziomu higieny jamy ustnej.

ELUDRILCARE to płyn do płukania jamy ustnej, który pomaga utrzymać zdrowe dziąsła.

EludrilCARE płyn do płukania jamy ustnej Anti-Plaque zapobiegający nawarstwianiu się płytki nazębnej, zawierający dwa składniki aktywne: chlorheksydynę (0,05%) i chlorek cetylpirydyny (0,05%). Stosowany dwa razy dziennie po myciu zębów płyn EludrilCARE pomaga zredukować powstawanie płytki nazębnej i utrzymać zdrowe dziąsła dzień po dniu.

Jako płyn do pielęgnacji jamy ustnej po leczeniu stomatologicznym EludrilCARE pomaga ograniczyć złogi kamienia nazębnego i nawroty zapalenia dziąseł. W ankiecie zadowolenia obejmującej 25 osób wszyscy ankietowani stwierdzili, że ich dziąsła były zdrowsze, mniej zaczerwienione i mniej wrażliwe po stosowaniu płynu EludrilCARE dwa razy dziennie przez trzy tygodnie.

Bez alkoholu, gotowy do użycia i nadający się dla dzieci od 6. roku życiu – EludrilCARE płyn do płukania jamy ustnej Anti-Plaque pomaga utrzymać higienę jamy ustnej bez zaburzania jej flory bakteryjnej. W przypadku osób noszących aparaty ortodontyczne substancje czynne docierają do miejsc, do których nie sięgają szczoteczki do zębów ani szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.

EludrilCARE płyn do płukania jamy ustnej Anti-Plaque został poddany testom prowadzonym pod nadzorem medycznym lekarzy stomatologów i pediatrów. Jest dostępny w aptekach w butelkach o pojemności 500 ml z dołączoną miarką. Po szczotkowaniu wystarczy płukać usta przez 30 sekund, EludrilCARE jest gotowy do użycia.