facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

EludrilCARE poprawia codzienną higienę jamy ustnej.

Opublikowano 08/03/2019

ELudrilCARE płyn do płukania jamy ustnej Anti-Plaque 500 ml to nowy płyn do dostępny w aptekach, zawierający połączenie substancji znanych ze swoich właściwości przeciwbakteryjnych, które ograniczają gromadzenie się płytki nazębnej. Płyn EludrilCARE jest przeznaczony do codziennego stosowania jako uzupełnienie higieny jamy ustnej.

EludrilCARE, jeszcze lepsza pielęgnacja jamy ustnej dzień po dniu.

Płytka nazębna to cienka warstwa składająca się z bakterii i białek znajdujących się w ślinie, która przywiera do powierzchni zębów i podstawy ich korzeni. Jeśli nie będziesz z nią walczył, zamieni się w kamień nazębny, spowoduje problemy z dziąsłami i przyczyni się do powstawania próchnicy. Codzienne usuwanie płytki nazębnej to podstawa higieny jamy ustnej.

Płyn EludrilCARE trafił na rynek we wrześniu 2016 r. To płyn do codziennego płukania jamy ustnej, zapobiegający gromadzeniu się płytki nazębnej. Płyn EludrilCARE nie zawiera alkoholu i posiada udowodnioną skuteczność w redukowaniu gromadzącej się płytki nazębnej – o 74,9% według wskaźnika nagromadzenia płytki nazębnej po trzech tygodniach (1).

Ponieważ płyn EludrilCARE pomaga w utrzymaniu zdrowych dziąseł, można go stosować po leczeniu stomatologicznym, w celu utrzymania jak najlepszych efektów tego leczenia. Jest również odpowiedni dla osób noszących aparaty ortodontyczne, ponieważ zapewnia higienę w miejscach, do których trudno dotrzeć zwykłą szczoteczką lub szczoteczką międzyzębową.

EludrilCARE płyn do płukania jamy ustnej Anti-Plaque jest dostępny w aptekach, w butelkach o pojemności 500 ml i należy go stosować dwa razy dziennie po szczotkowaniu zębów, płucząc jamę ustną przez 30 sekund (15 ml w przypadku dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia, 10 ml w przypadku dzieci w wieku od 6 do 12 lat, łatwe odmierzanie za pomocą dołączonego dozownika). Jedna butelka wystarcza na dwa tygodnie codziennego stosowania.

(1) Płyn do płukania jamy ustnej EludrilCARE stosowany rano i wieczorem po szczotkowaniu zębów. Badanie obejmujące 25 uczestników, trwające trzy tygodnie.