Elgydium Clinic Cicalium żel

ELGYDIUM Clinic Cicalium żel

WYROBY MEDYCZNE

Łagodzi ból i wspomaga gojenie się zmian chorobowych w jamie ustnej

ELGYDIUM Clinic Cicalium żel stomatologiczny wspomaga leczenie owrzodzeń i zmian chorobowych w jamie ustnej, łagodząc ból i ułatwiając gojenie. Afty i zmiany chorobowe w jamie ustnej są stanami zapalnymi, które pojawiają się na błonie śluzowej. Towarzyszą im zmiany rumieniowate przypominające oparzenia i rany oraz powodujące ból podobny do tego, który występuje przy owrzodzeniach, co sprawia, że komfort życia pacjenta ulega pogorszeniu.

Tuba z aplikatorem 8 ml

Zalety produktu

  • ŁAGODNY dla błony śluzowej jamy ustnej

Skuteczny w przypadku

  • Urazy w jamie ustnej

Zalecany w przypadku

  • Osoby dorosłe
  • Dzieci

Jak stosować

Nakładać 3 lub 4 razy dziennie bezpośrednio na zmianę chorobową za pomocą aplikatora. Należy unikać jedzenia i picia przez co najmniej godzinę po zastosowaniu. Gotowy do użycia. Żel ELGYDIUM CLINIC Cicalium nie jest szkodliwy w przypadku połknięcia. Może być stosowany zarówno u dorosłych, jak i dzieci.

Przeciwwskazania, środki ostrożności i ostrzeżenia: Nie należy stosować żelu ELGYDIUM CLINIC Cicalium w przypadku znanej alergii na którykolwiek ze składników. Nie stosować, jeśli opakowanie jest otwarte lub uszkodzone. Nie połykać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze od 5°C do 30°C w suchym miejscu z dala od bezpośrednich źródeł ciepła. Okres trwałości odnosi się do nieotwartego i prawidłowo przechowywanego produktu.

 

Opinia eksperta

Wskazania: Wspomaga leczenie aft, owrzodzeń, podrażnień i ran w jamie ustnej spowodowanych zabiegami, aparatem ortodontycznym lub nieprawidłowo dopasowaną protezą. Żel ELGYDIUM CLINIC Cicalium chroni śluzówkę jamy ustnej, pokrywając ją specjalną warstwą ochronną, łagodzi ból i wspomaga gojenie.

Skład

AQUA. PVP. TAURINE. XANTHAN GUM. ZINC GLUCONATE. PEG‑40 HYDROGENATED CASTOR OIL. SODIUM SACCHARIN. AROMA.

Termin ważności po otwarciu: 2 miesiące.

Kup ten produkt w Internecie